1. Dziś obchodzimy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Przywrócić nadzieję” Jest  to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w Republice Środkowoafrykańskiej. Poprzez dar modlitwy w ich intencji oraz w intencji pokoju w tym ogarniętym wojnami domowymi kraju możemy wypełnić przykazanie miłości Boga i bliźniego. Projekt można wesprzeć wchodząc na stronę www.pkwp.org i klikając w zakładkę: Wspomóż nas…  
  2. 102 Rocznica odzyskania Niepodległości  – w środę 11 listopada. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu nasza Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie, kierując się zawołaniem „Bóg, Honor, Ojczyzna”.
   Msze św. w tym dniu o 7.00, 8.00, 10.00 i 19.00.
   Po mszy św. o godz. 19.00 odśpiewamy Hymn Narodowy.
  3. Pragniemy zaprosić Parafian, Gości i sympatyków na adoracje Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Spotkanie z Jezusem i Maryją odbędzie się w najbliższą środę 11 listopada po Mszy św. wieczornej. 
  4. DRUGIE MĘSKIE SPOTKANIE MODLITEWNE z Wojownikami Maryi odbędzie się w piątek 13 listopada. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00, następnie modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn.
  5. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele jest od poniedziałku do niedzieli o godz.18.00. W tym czasie będzie okazja do pojednania się z Bogiem i Kościołem w Sakramencie Pokuty.
  6. W tym tygodniu wspominamy:
   w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
   we wtorek – św. Leona Wielkiego;
   W środę – św. Marcina z Tours;
   W czwartek – św. Jozafata;
   w piątek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski
  7. Za Zmarłych, polecanych w Wypominkach, modlimy się na różańcu codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką: m.in. Miłujcie się, Niedziela, Gość Niedzielny oraz różańce parafialne, modlitewniki z dużym drukiem i książki. 
  9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych śp. Stanisława Matys, Zofię Kumuć, Helenę Ostapowicz. Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…