1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. o godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych. 
 2. Pragniemy zaprosić Parafian, Gości i sympatyków na adoracje Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Spotkanie z Jezusem i Maryją odbędzie się w najbliższą środę 10 listopada po Mszy św. wieczornej. 
 3. 103 Rocznica odzyskania Niepodległości  – w czwartek 11 listopada. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu nasza Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie, kierując się zawołaniem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Msze św. w tym dniu o 7.00, 8.00, 10.00 i 19.00. Po mszy św. o godz. 19.00, która zostanie odprawiona w intencji naszej Ojczyzny, odśpiewamy Hymn Narodowy.
 4. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele jest od poniedziałku do niedzieli o godz.18.00. W tym czasie będzie okazja do pojednania się z Bogiem i Kościołem w Sakramencie Pokuty.
 5. W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  w środę – św. Leona Wielkiego;
  w czwartek – św. Marcina z Tours;
  w piątek – św. Jozafata;
  w sobotę świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski
 6. Za ofiary, złożone z racji tzw. Wypominek, składamy, wszystkim Wiernym, serdeczne „Bóg zapłać”. Przypominamy, że za wszystkich wiernych zmarłych, polecanych w wypominkach, modlimy się każdego dnia listopada, odmawiając różaniec o godz. 18.30. W ciągu roku zaś, w ostatni piątek miesiąca celebrujemy za nich Msze święte.
 7. Osoby dorosłe chcące przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub bezpośrednio do o. Łukasz. Pierwsze spotkanie przygotowujące osoby dorosłe do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 7 listopada po Mszy św. o godz. 19:00.
 8. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo, Miłujcie się, różańce parafialne, ciekawe książki oraz kawa św. Józefa Kalasancjusza.