1. Dzisiaj, I niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz po południu od 16.00 do 19.00. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 17.00, a o godz. 18.00 – nabożeństwo eucharystyczne i czerwcowe.
  2. Bp Diecezjalny odwołał w zeszłą niedzielę dyspensę ogólną od uczestnictwa wiernych w niedzielnych Mszach Św. Dyspensa obowiązuje jedynie osoby z objawami infekcji. 
  3. We wtorek, po Mszy św. wieczornej: spotkanie duszpasterskie dla Kuracjuszy, których serdecznie witamy w naszej Parafii i zapraszamy do udziału we Mszach św. i nabożeństwach.
  4. Uroczystość Bożego Ciała przypada w czwartek 11 czerwca. Zgodnie z zarządzeniem Bp Legnickiego nie będzie parafialnej procesji ulicami Cieplic, natomiast w tym dniu po każdej Mszy św. odbędzie się procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy osoby będące na poszczególnych Mszach Św. do niesienia baldachimu i chorągwi.
  5. W Oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych (godz. 18.30) będziemy oddawać cześć Chrystusowi, uczestnicząc w procesji Eucharystycznej również wokół naszej świątyni.
  6. Z racji 13 dnia miesiąca, w sobotę,  po Mszy św. o godz. 19.00, sprawowanej w intencjach fatimskich, odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła. Zgromadźmy się jak najliczniej, by po raz kolejny zawierzyć siebie, naszą parafię i nasze rodziny Maryi.
  7. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. 
  8. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec o godz. 18.30.
  9. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką (Gość Niedzielny, Niedziela), książki oraz butelki na święconą wodę, które można napełnić przy chrzcielnicy w kościele. 
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w ubiegłym tygodniu: śp. Alfredę Szalek oraz śp. Stefana Skalskiego. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…