1. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach majowych z Litanią loretańską, które w naszym kościele odbywają się codziennie o godz. 18.30. 
 2. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa – Głównego Patrona Polski.
  – we wtorek – w  naszym Zakonie przeżywamy Święto Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych.
  – w środę – „Wieczór z Maryją”  i  adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
  – w piątek – spotkanie ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw “Sychar” po Mszy św. wieczornej w sali klasztornej.
  – w sobotę – 13 maja przypada 106. rocznica objawień Fatimskich, po Mszy św. o godz. 19.00 – pierwsze, w tym roku, nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do licznego udziału, by ponownie zawierzyć Maryi nas samych, nasze rodziny i naszą parafię. Na procesję wokół kościoła, prosimy przynieść ze sobą świece. 
 3. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. W programie m.in. wycieczka do Mostaru, pobyt nad morzem Adriatyckim oraz nawiedzenie chorwackiego Lourdes. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
 4. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
 5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego: śp. Kazimierza Sygę. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie…