1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii.
  Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
  O godz. 17.00 – zmiana Tajemnic Różańcowych w salce klasztornej, o godz. 18.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.  
 2. Chcemy jako parafia włączyć się w Międzynarodowe Seminarium Odnowy Wiary o temacie „Żywa relacja z Bogiem”, prowadzone przez Witka Wilka, którego gościliśmy na rekolekcjach adwentowych. Seminarium miało rozpocząć się 8 lutego, ale ze względu na bardzo dużą ilość chętnych i trwające zapisy rozpoczęcie Seminarium zostało przełożone na 22 lutego o godz. 19.30. Zapraszamy do zapisywania się w zakrystii. Osoby chętne do udziału otrzymają odpowiednie materiały do pracy duchowej w formie ćwiczeń indywidualnych w domu oraz cyklicznych spotkań w grupkach dzielenia, o czym powiadomimy ze szczegółami wszystkich zainteresowanych.
 3. W tym tygodniu:
  w środę – św. Scholastyki – oraz adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
  w czwartek – przypada  rocznica objawień w Lourdes, Kościół katolicki obchodzi Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chorych, osoby starsze i niepełnosprawne. Prosimy rodziny tych osób (także sąsiadów) o pomoc w przybyciu chorych do kościoła. Tym, którzy będą pragnąć, zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Informujemy, że została zakończona inwentaryzacja cmentarza parafialnego przy ul. Jagiellońskiej. Dzięki pracom powstały mapy i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis z natury wszystkich osób pochowanych na cmentarzu, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową cmentarza. Inwentaryzacja wykazała wiele zaległości w opłatach za przedłużenie grobów. Wg. Ustawy ważność grobu jest na 20 lat. Dlatego na poszczególnych pomnikach będą przyczepione informacje, które groby są prawdopodobnie do likwidacji. Na początku taka informacja pojawi się w sektorze/kwaterze IV. Systematycznie będą pojawiały się kolejne informacje dotyczące ważności grobu w następnych sektorach/kwaterach. Prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej w celu wyjaśnienia.
 6. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, kalendarz parafialny na 2021 rok wydany z racji Jubileuszu 75-lecia posługi Zakonu Pijarów w Jeleniej Górze – Cieplicach, „Żywe Słowo” na miesiąc luty.
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp.: Józefa Cyndrowskiego, Mieczysława Kalityńskiego, Czesławę Kochańską, Wacławę Sendor, Annę Nawrocką. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie…