1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych. 
 2. Pragniemy zaprosić Parafian, Gości i sympatyków na adoracje Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Spotkanie z Jezusem i Maryją odbędzie się w najbliższą środę 9 listopada po Mszy św. wieczornej. 
 3. 104 Rocznica odzyskania Niepodległości  – w piątek 11 listopada. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu nasza Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie, kierując się zawołaniem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Msze św. w tym dniu o 7.00, 8.00, 10.00 i 19.00. Po mszy św. o godz. 19.00 odśpiewamy Hymn Narodowy. 
 4. Biskup Legnicki udzielił wiernym przebywającym na terenie diecezji legnickiej w dniu 11 listopada 2022 roku (piątek) dyspensy od wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Wszystkich korzystających z dyspensy zobowiązał do podjęcia dzieł miłosierdzia lub innych czynów pokutnych.
 5. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele jest od poniedziałku do niedzieli o godz.18.00. W tym czasie będzie okazja do pojednania się z Bogiem i Kościołem w Sakramencie Pokuty.
 6. W tym tygodniu wspominamy:
  w środę  – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  w czwartek – św. Leona Wielkiego;
  w piątek – św. Marcina z Tours;
  w sobotę – św. Jozafata;
 7. Za ofiary, złożone z racji tzw. Wypominek, składamy, wszystkim Wiernym, serdeczne „Bóg zapłać”. Przypominamy, że za wszystkich wiernych zmarłych, polecanych w wypominkach, modlimy się każdego dnia listopada, odmawiając różaniec o godz. 18.30. W ciągu roku zaś, w ostatni piątek miesiąca celebrujemy za nich Msze święte.
 8. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo, ciekawe książki oraz kawa św. Józefa Kalasancjusza. Jest do nabycia KALENDARZ PARAFIALNY na rok 2023. Na poszczególnych stronach kalendarza możemy z bliska przyjrzeć się postaciom świętych i błogosławionych, którzy otaczają Wniebowziętą NMP na obrazie Michała Willmana w głównym ołtarzy naszej świątyni. 
 9. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Genowefę Świrydo, śp. Piotra Szymańskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…