1. Dzisiaj o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych w salce klasztornej, o godz. 18.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.  
 2. W tym tygodniu:
  – w środę – adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
  – w piątek – przypada  rocznica objawień w Lourdes, Kościół katolicki obchodzi Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chorych, osoby starsze i niepełnosprawne. Prosimy rodziny tych osób (także sąsiadów) o pomoc w przybyciu chorych do kościoła. Tym, którzy będą pragnąć, zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. W tym dniu Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski będzie obchodził 16. rocznicę przyjęcia sakry biskupiej. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – od godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Nie tak dawno przeżywaliśmy Rok św. Józefa oraz rekolekcje adwentowe ze św. Józefem. Te wydarzenia były inspiracją do podjęcia przygody duchowej ze św. Józefem. Chcemy zaprosić Was do zawierzenie się św. Józefowi wędrując z Nim przez 33 dni. Spotkanie informacyjne
  i zapisy odbędą się we wtorek 15 lutego po Mszy św. wieczornej. Cała praca na otrzymanych materiałach odbywa się w domu. Chcemy się zawierzyć 19 marca w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. 
 5. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo” na miesiąc marzec i kwiecień, modlitewniki z dużym nadrukiem, szkaplerze karmelitańskie, książki.
 6. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp.: Irenę Komar, śp. Alinę Kurylonek, śp. Witali Gordziejonok. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie…