1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii.
  Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. o godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych. 
 2. Z racji I wtorku miesiąca  – zapraszamy na nabożeństwo uzdrowienia i uwolnienia za przyczyną św. Michała Archanioła wraz z błogosławieństwem lourdzkim po Mszy Św. wieczornej. 
 3. Pragniemy zaprosić Parafian, Gości i sympatyków na adoracje Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Spotkanie z Jezusem i Maryją odbędzie się w najbliższą środę 8 listopada po Mszy św. wieczornej. 
 4. 105 Rocznica odzyskania Niepodległości  – w sobotę 11 listopada. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu nasza Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie, kierując się zawołaniem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Msze św. w tym dniu o 7.00, 8.00, 10.00 i 19.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 odśpiewamy Hymn Narodowy. 
 5. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek  – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek – św. Leona Wielkiego; w sobotę – św. Marcina z Tours;
 6. Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów w rejonie jeleniogórskim odbędzie się w dniach 12-13 listopada br. Msza Św. na rozpoczęcie peregrynacji odbędzie się w niedzielę 12 listopada o godz. 18.00 w Bazylice św. Erazma i Pankracego. Nasza parafia będzie modlić się z bł. Rodziną 13 listopada o godz. 15.00 również w Bazylice. Na te wydarzenia zapraszamy rodziny, kuracjuszy i gości, by wypraszać u Boga świętość dla naszych rodzin. Szczegóły na plakatach. 
 7. Za ofiary, złożone z racji tzw. Wypominek, składamy, wszystkim Wiernym, serdeczne „Bóg zapłać”. Przypominamy, że za wszystkich wiernych zmarłych, polecanych w wypominkach, modlimy się każdego dnia listopada, odmawiając różaniec o godz. 18.30. W ciągu roku zaś, w ostatni piątek miesiąca celebrujemy za nich Msze święte.
 8. Osoby dorosłe chcące przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 9. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo, ciekawe książki oraz kawa św. Józefa Kalasancjusza. Jest do nabycia KALENDARZ na rok 2024 pt. „Nasze Anioły”. Na poszczególnych stronach kalendarza możemy z bliska przyjrzeć się Aniołom znajdujących się w naszym kościele. 
 10. Od nowego roku kalendarzowego nastąpi zmiana niedzielnego porządku Mszy Św. Celebracja Eucharystii będzie o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 (z udziałem dzieci) i o 19.00. Natomiast w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza w Goduszynie o godz. 9.00. 
 11. Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego zaprasza na X Jubileuszowy Bal Niepodległości. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 XI w Hotelu Mercure. Koszt udziału od osoby wynosi: 210 zł. Szczegóły podane są na stronie internetowej Szkoły Katolickiej i Stowarzyszenia. Dochód z balu przeznaczony jest na wsparcie bieżącej działalności Zespołu Szkół Katolickich w Jeleniej Górze.
 12. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Marię Bigoszewską, śp. Bronisława Kaczmar. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…