1. Dzisiaj, I niedzieli miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 17.00, a o godz. 18.00 – nabożeństwo eucharystyczne.
  2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Józefa Kalasancjusza o godz. 18.45, a po Mszy św. wieczornej spotkanie duszpasterskie dla Kuracjuszy, których serdecznie witamy w naszej Parafii i zapraszamy do udziału we Mszach św. i nabożeństwach. 
  3. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. Podczas adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. W tym czasie zapraszamy również na nabożeństwa do naszej świątyni: Różaniec św. odmawiamy: w poniedziałek, wtorek i piątek, nowennę do MB Nieustającej Pomocy: w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory: w czwartek. 
  4. W najbliższą sobotę, 11 lipca 2020 r., na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędzie się trzecia już edycja Wielkiej Zbiórki Krwi Pamięci Kresów: „BezKresni”. Akcja organizowana przez Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego. Rejestracja krwiodawców przewidziana jest w godzinach od 9:00 do 13:00. 
  5. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, ikony z Patronem naszej Parafii św. Janem Chrzcicielem, magnesy oraz obrzęd poświęcenia mieszkania.
  6. Wszystkim naszym Parafianom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego i urlopowego. Prosimy wszystkich, by szanować miejsce modlitwy – kościół – także poprzez właściwy strój. Pamiętajmy także o wyłączeniu telefonów komórkowych. 
  7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego: śp.: Antoniego Jardel. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie…