1. Dzisiaj o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych w salce klasztornej, o godz. 18.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.  
 2. W tym tygodniu:
  – w środę – adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
  – w sobotę – przypada  rocznica objawień w Lourdes, Kościół katolicki obchodzi Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chorych, osoby starsze i niepełnosprawne. Prosimy rodziny tych osób (także sąsiadów) o pomoc w przybyciu chorych do kościoła. Tym, którzy będą pragnąć, zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.
  W tym dniu Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski będzie obchodził 17. rocznicę przyjęcia sakry biskupiej. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – od godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. W dniach od 29 kwietnia do 3 maja 2023 r. organizujemy pielgrzymkę śladami św. Jana Pawła II i bł. kard. Stefana Wyszyńskiego do Wilna i okolicznych Sanktuariów m.in. Sokółka, gdzie wydarzył się cud Eucharystyczny. Zapisy i szczegóły w zakrystii i u o. Grzegorza. 
 5. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo” na miesiąc marzec i kwiecień, ciekawe książki oraz kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza. 
 6. Prosimy o przekazanie 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej świetlicy parafialnej. Na formularzach deklaracji PIT wystarczy wpisać nr KRS Fundacji Kręgu Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza z dopiskiem: Świetlica-Cieplice. Ulotki z nr KRS znajdują się w na stoliku w przedsionku kościoła.
 7. W dniu dzisiejszym obchodzimy wspomnienie św. Agaty – panny i męczennicy. Zgodnie ze zwyczajem w tym dniu święcony jest chleb i sól, które mają chronić w razie klęsk żywiołowych – zwłaszcza pożarów i burz. Obrzęd poświęcenia nastąpi po Mszy Św. Zachęcamy, by zabrać ze sobą do domu przygotowany zestaw i  przechowywać go przez cały rok. 
 8. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Cezarego Kamińskiego, śp. Jerzego Łobockiego. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie…