1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. O godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych w salce klasztornej, o godz. 18.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.  
  2. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek w ramach już XXIII Dnia Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. 
  3. Zapraszamy wszystkich naszych Parafian i Gości na Msze św. roratnie – ku czci NMP które będą celebrowane o godz. 7.00. Dla dzieci Msze św. adwentowe o godz. 17.00. Prosimy Rodziców o umożliwienie dzieciom uczestniczenia w tych Mszach św. Dzieci zaś prosimy o przychodzenie na roraty z lampionami.  
  4. W tym tygodniu: we wtorek – św. Mikołaja; w środę  – św. Ambrożego; w czwartek – Niepokalane Poczęcie NMP – uroczystość. Od godz. 12.00 do 13.00 – przed Najświętszym Sakramentem, za wstawiennictwem Bożej Matki będziemy, w tzw. „Godzinie Łaski”, wypraszać nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników i modlić się w intencji kapłanów. Serdecznie zapraszamy. Natomiast na  Mszy św. o godz. 19.00 uczestnicy 33 dniowych indywidualnych rekolekcji ofiarują się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi wg. św. Ludwika.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6.  W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św., będzie miał miejsce obrzęd pobłogosławienia opłatków, które od ołtarza weźmiemy do naszych domów na wigilijny stół. Zadbajmy o to, aby każda rodzina miała opłatek pobłogosławiony przez kapłana. Ofiary, składane przy tej okazji, będą stanowiły tzw. finansowy wkład własny parafii w planowane na przyszły rok prace konserwatorskie ścian, sklepień i balustrad w naszym kościele. 
  7. Parafialne Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę 11 grudnia. Módlmy się gorliwie o dobre – duchowe owoce rekolekcji, za naszego Rekolekcjonistę, ks. Jerzego Morańskiego – salwatorianina. Zaplanujmy tak nasz czas, by z radością uczestniczyć w kościele w tym wyjątkowym przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia.
  8. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Żywe Słowo na miesiąc grudzień, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza, świece na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dla tych, którzy w zeszłą niedzielę nie zdążyli skorzystać z promocji – zakrystii dostępne są książki o. Piotra Różańskiego.
  9. Członkowie Rady parafialnej po każdej mszy będą rozprowadzać kalendarze parafialne na 2023 rok. 
  10. Po błogosławieństwie i modlitwie do św. Michała Archanioła, zapraszamy do wysłuchania krótkiego świadectwa osób ze wspólnoty Sychar a ks. Grzegorzowi dziękujemy za wygłoszono do nas słowo.
  11. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych: + Krystynę Czaja, + Wandę Pawlak, + Marię Malko i + Jadwigę Chądzyńską. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…