1. Dzisiaj, I niedzieli miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 17.30, a o godz. 18.00 – nabożeństwo eucharystyczne i różaniec.
 2. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. Podczas adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. W tym czasie zapraszamy również na nabożeństwa do naszej świątyni: Różaniec św. odmawiamy: w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę, nowennę do MB Nieustającej Pomocy: w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory: w czwartek. 
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek  – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  – w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli. W tym dniu Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. 
 4. Informujemy, że Msza św. w Goduszynie  w czasie wakacji będzie celebrowana o godz. 9.00.
 5. Wszystkim naszym Parafianom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego i urlopowego. Prosimy wszystkich, by szanować miejsce modlitwy – kościół – także poprzez właściwy strój. Pamiętajmy także o wyłączeniu telefonów komórkowych. 
 6. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2021 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Koszt to 550 zł plus 240 euro. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
 7. 9 lipca, w piątek o godz. 18:00 rozpocznie się wakacyjny kurs przedmałżeński w parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze na Zabobrzu.
 8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej, zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką (Gość Niedzielny, Niedziela), Żywe Słowo, breloki, różańce i kawa św. Józefa Kalasancjusza.
 9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Helenę Wąsikiewicz, śp. Andrzeja Betlińskiego, śp. Elżbietę Gleń – Cygun. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…