1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne. Zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 17.30.
  2. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.30. 
  3. We wtorek – zapraszamy na Mszę Św. ku czci św. Michała Archanioła o godz. 19.00 oraz po Eucharystii na nabożeństwo uzdrowienia i uwolnienia duszy i ciała przez przyczynę św. Michała Archanioła. 
  4. W środę Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy parafian i gości na nabożeństwo do św. Józefa z racji I środy miesiąca i wspólną modlitwę prowadzoną przez Wojowników Maryi.
  5. W czwartek08 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. O godz. 10.00 – uroczysta suma, po której wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Przejdziemy tradycyjnie ulicami: Cieplicką, Tabaki, Zamoyskiego, Cervi i Placem Piastowskim. W tym dniu pragniemy, w sposób szczególny, poprzez naszą modlitwę i włączenie się w śpiew, złożyć z pobożnością świadectwo wiary w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian i Kuracjuszy: Panie i Panów do niesienia chorągwi i feretronów, ministrantów, lektorów, dzieci pierwszokomunijne i dzieci sypiące kwiaty. Prosimy również o przystrojenie okien mieszkań i domów na trasie procesji. Zebrane płatki kwiatów możemy przynieść do zakrystii. Bardzo też prosimy o przygotowanie ołtarzy przez wspólnoty: Odnowa w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca” przy ul. Cieplickiej, Wojownicy Maryi i Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II przy ul. Tabaki, schola „Nutki Kalasancjusza”  przy ul. Cervi,  Służba Liturgiczna przy kościele. Parafianie, którzy chcieliby ofiarować kwiaty na tę uroczystość prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Po zakończonej procesji będzie odprawiona Msza św. bez kazania. Natomiast nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Prosimy, by – w miarę możliwości – zaparkować samochody poza trasą procesji. Nie parkujemy na placu przykościelnym.
  6. W Oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych (godz. 18.30) będziemy oddawać cześć Chrystusowi, uczestnicząc w procesji Eucharystycznej wokół naszej świątyni. Kwiaty do sypania na procesję Bożego Ciała i w czasie oktawy proszę przynosić do siostry zakrystianki. Próby dla dzieci sypiących kwiaty odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 17.30. Zapraszamy serdecznie. 
  7. Rocznica I Komunii dla dzieci klas 4, które rok temu przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 czerwca o godz. 11.30. 
  8. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. Są wolne miejsca. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  9. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo, wiele ciekawych książek, zawieszki zapachowe dla kierowców, breloki z wizerunkiem św. Krzysztofa oraz różańce Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Modestę Stachura, śp. Stefanię Balewską, śp. Zygmunta Chmurę, śp. Mirosława Romańskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…