1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii.  Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu – adoracja od godz. 16.00 do godz. 19.00; o godz. 17.00 – zmiana Tajemnic Różańcowych, o 18.30 – nabożeństwo różańcowe połączone z Wypominkami i zakończanie adoracji.
  2. Za ofiary, złożone z racji tzw. Wypominek, składamy, wszystkim Wiernym, serdeczne „Bóg zapłać”. Przypominamy, że za wszystkich wiernych zmarłych, polecanych w wypominkach, modlimy się każdego dnia, odmawiając różaniec o godz. 18.30. W ciągu roku zaś, w II i IV piątek miesiąca sprawujemy za nich Msze święte.
  3. Do dnia dzisiejszego wszyscy parafianie mogą zgłaszać na piśmie swoich kandydatów do nowych Rad Parafialnych i Ekonomicznych  u Ojca Proboszcza lub w kancelarii parafialnej. Wybory w naszej parafii odbędą się 17 listopada 2019 r.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny. Można także nabyć kalendarz parafialny na 2020 r.  również jako cegiełkę na prace związane z renowacją ołtarza głównego. Kalendarz zawiera informacje dot. rożnych wydarzeń w parafii; jest także dobrą pamiątką dla gości i kuracjuszy.
  5. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Elżbietę Paszkiewicz – Kaczmarek i śp. Janinę Kokowską. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie….