1. Dzisiaj, I niedzieli miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 17.30, a o godz. 18.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  2. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. Podczas adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. W tym czasie zapraszamy również na nabożeństwa do naszej świątyni: Różaniec św. odmawiamy: w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę, nowennę do MB Nieustającej Pomocy: w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory: w czwartek. 
  3. W tym tygodniu:
    – we wtorek, o godz. 18.45 nabożeństwo ku czci św. Józefa Kalasancjusza. Po Mszy św. wieczornej spotkanie duszpasterskie dla Kuracjuszy.
    – w środę   – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. W tym dniu WOJOWNICY MARYI, zapraszają na nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa  po wieczornej Eucharystii.
    – w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  4. Wszystkim naszym Parafianom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego i urlopowego. Prosimy wszystkich, by szanować miejsce modlitwy – kościół – także poprzez właściwy strój. Pamiętajmy także o wyłączeniu telefonów komórkowych. 
  5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2022 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Koszt to 600 zł plus 250 euro. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
  6. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
    W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką (Gość Niedzielny, Niedziela), Żywe Słowo, różańce i kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą: śp. Leokadię Balewską, Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…