1. Dzisiaj, I niedzieli miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Zmiana Tajemnic  Różańcowych o godz. 17.30, a o godz. 18.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec. 
 2. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa  w Najświętszym Sakramencie. Podczas adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem  Pokuty i Pojednania. W tym czasie zapraszamy również na nabożeństwa do naszej świątyni:  Różaniec św. odmawiamy: w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę, nowennę do MB Nieustającej  Pomocy: w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory: w czwartek. 
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – św. Tomasza Apostoła;
  – we wtorek, o godz. 18.45 nabożeństwo ku czci św. Józefa Kalasancjusza. Po Mszy św.  wieczornej spotkanie duszpasterskie dla Kuracjuszy.
  – w środę – WOJOWNICY MARYI, zapraszają na nabożeństwo do Przeczystego Serca  św. Józefa po wieczornej Eucharystii.
  – I czwartek miesiąca oraz wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  – I piątek miesiąca – Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00 oraz  od godz. 18.00. Chorych z naszej parafii z posługą sakramentalną odwiedzimy zgodnie  z wcześniejszymi ustaleniami
  – w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli. 
 4. Wszystkim naszym Parafianom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego i urlopowego. Prosimy wszystkich, by szanować miejsce modlitwy – kościół – także poprzez właściwy strój. Pamiętajmy także o wyłączeniu telefonów komórkowych.  
 5. Przymierzamy się do instalacji innowacyjnego, energooszczędnego systemu ogrzewania kościoła.  To długo oczekiwana przez nas wszystkich inwestycja służąca wspólnemu dobru. Dla realizacji tego  przedsięwzięcia potrzebujemy wsparcia finansowego. Dlatego na ten cel, przez całe wakacje po  każdej niedzielnej Mszy św., będziemy zbierać ofiary do puszek przed kościołem. Dziękujemy za dar  serca i modlitwę. 
 6. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo, wiele ciekawych książek,  breloki z wizerunkiem św. Krzysztofa, różańce. Są do nabycia również oryginalne magnesy  pamiątkowe z św. Janem Chrzcicielem, poświęcony miód św. Jana Chrzciciela oraz kawa św. Józefa  Kalasancjusza. 
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Irenę Michalską, śp. Bogusława Pomykalskiego. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…