1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. Informujemy, że pod koniec maja kolumny narożne przy ołtarzu głównym (św. Andrzej Apostoł z krzyżem i św. Juda Tadeusz Apostoł z maczugą) zostaną zabrane do renowacji, a początkiem czerwca rozpoczną się prace konserwatorskie w prezbiterium. Dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne. 
 2. Dziś również zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 17.30, a o godz. 18.00 – nabożeństwo eucharystyczne i majowe.  
 3. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odbywają się codziennie o godz. 18.30. 
 4. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – Uroczystość NMP Królowej Polski i odnowienie Ślubów Jasnogórskich. Msze Św. jak w każdą niedzielę;
  – we wtorek – Św. Floriana – patrona Strażaków;
  – w środę – REGIONALNE SPOTKANIE MODLITEWNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi odbędzie się o po wieczornej Eucharystii.
  – w czwartek – jest to I czwartek miesiąca oraz Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba;
  – w piątek – I Piątek miesiąca – Spowiedź św. pierwszopiątkowa podczas każdej Mszy Św. i od godz. 18.00. Chorych z posługą sakramentalną kapłani odwiedzą wg. ustalonego harmonogramu;
  – w sobotę – Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski; 
 5. Katechezy dla narzeczonych, którzy planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński, rozpoczną  się w naszej parafii w sobotę, 8 maja br. o godz. 18.00 w salce klasztornej. Zapraszamy zainteresowanych. 
 6. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo”, różańce parafialne i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
 7. W dniach od 4 do 6 czerwca 2021 r. planujemy trzydniową pielgrzymkę do Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej. Niech ona będzie wyrazem naszej wdzięczności Bogu za dar relikwii krwi 1 st. św. Jana Pawła II. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. Są jeszcze wolne miejsca. 
 8. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Alicję Przybek, śp. Wandę Murawską, śp. Władysława Kasprów.  Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…