1. Dzisiejsza niedziela to jednocześnie święto Ofiarowania Pańskiego, obchodzone w czterdziestym dniu po Bożym Narodzeniu, na pamiątkę ofiarowania dziecka Jezus w świątyni i oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny. Dzień dzisiejszy, z ustanowienia św. Jana Pawła II jest obchodzony jako Dzień Życia Konsekrowanego. Polecajmy w tym dniu w modlitwie szczególnie zakonników i zakonnice. 
  2. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji wszystkich naszych Dobrodziei i Ofiarodawców. Z racji I niedzieli miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu, natomiast po Mszy św. o godz. 15.00 – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00. O godz. 17.00 – zmiana Tajemnic Różańcowych.  O godz. 18.00 – nabożeństwo eucharystyczne i zakończenie adoracji.
  3. W tym tygodniu przypada:
   – w poniedziałek – św. Błażeja – na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławienia gardeł,
   – we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie duszpasterskie dla Kuracjuszy,
   – w środę – św. Agaty i poświecenie chleba i soli, które za pośrednictwem świętej, chroniły domy od nieszczęść, klęsk żywiołowych, a przede wszystkim od pożarów i piorunów,
   – pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy młodzież i dzieci do praktykowania pierwszych piątków miesiąca. Chorych i starszych Parafian, kapłani z posługą sakramentalna odwiedzą zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy św. o godz. 7.00,  8.00 i 19.00, oraz od godz. 18.00.
  4. W poniedziałek na godz. 9.00 zapraszamy chętne osoby, które pomogłyby w rozebraniu choinek i naszej szopki bożonarodzeniowej.
  5. Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych zaprasza uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej na warsztaty feryjne w dniach od 10 do 14 lutego w godzinach od 10.00 – 12.00. Szczegóły na plakatach.
  6. W dniach od 22 do 24 maja 2020 r. organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu – jedynego miejsca w Polsce, w którym uznano objawienia Matki Bożej. W programie jest również nawiedzenie Sanktuarium w Świętej Lipce. Przejazd komfortowym autokarem, dwa noclegi. Zapisy u o. Grzegorza lub w zakrystii.
  7. Nasza parafia również organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2020 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
  8. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką.
  9. Wychodząc z kościoła na stoliku są wystawione kalendarze parafialne, które można zabrać za dowolną ofiarą, którą przeznaczymy na prace inwestycyjne w naszej parafii. 
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłego: śp.: Jerzego Szulca…. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie….