1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. Z racji I niedzieli miesiąca – po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu; o godz. 17.00 – zmiana Tajemnic Różańcowych, o 18.00 – nabożeństwo Eucharystyczne i Różaniec.
  2. Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) w środę. Każdy wierzący winien uczestniczyć we Mszy św., które będą sprawowane w naszej świątyni według porządku niedzielnego. W tym dniu ministranci i lektorzy z naszej parafii będą rozprowadzać przed każdą Mszą św. zestaw – kredę, węgielek i kadzidło. Po Mszy św. – błogosławieństwo kredy i kadzidła. Kredą oznaczamy drzwi naszych domów pisząc C+M+B 2021 co oznacza “Christus Mansionem Benedicat” (“Chryste błogosław temu domowi”).  
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. NIE MA TRADYCYJNEJ WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2021. Zamiast odwiedzania przez kapłana rodzin z błogosławieństwem Bożym zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na Mszę Św. o godz. 19.00 celebrowaną w intencji parafian w wyznaczonym dniu. W tym czasie będzie miała miejsce modlitwa błogosławieństwa nad zebranymi. Proszę zabrać ze sobą pojemniki na wodę święconą. Taca zbierana w czasie tych Mszy św. będzie przeznaczona jako wkład własny Parafii w kolejny etap związany z konserwacją Głównego Ołtarza. (harmonogram wyznaczonych ulic umieszczony jest na stronie i gablocie parafialnej).
  5. Wychodząc z kościoła można nabyć kalendarz parafialny na rok 2021 wydany z racji Jubileuszu 75-lecia posługi Zakonu Pijarów w Jeleniej Górze – Cieplicach. Cena symboliczna 10 zł jako cegiełka na prace inwestycyjne w naszej parafii. 
  6. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Żywe Słowo na miesiąc styczeń/luty oraz różańce parafialne. 
  7. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Edwarda Sikorę, Zbigniewę Kościółek, Bogdana Zasiadły, Jolantę Warszawską, Janinę Dziobek, Jana Walkowiaka, Kazimierę Paterską. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…