1. Dzisiaj, – o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii.  Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. o godz. 17.00 – zmiana Tajemnic Różańcowych. 
 2. Z racji wprowadzonych obostrzeń informujemy, że cmentarz parafialny będzie zamknięty do 2 listopada. 
 3. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) w poniedziałek. Msze św. z homilią w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 19.00. 
 4. Nasza parafia włącza się w inicjatywę międzynarodową „Różaniec do granic Nieba” od 01 do 08 listopada. Modlić będziemy się o godz. 18.00 w naszym kościele. W tajemnicach bolesnych różańca chcemy z całych sił wołać do Boga Ojca o zmiłowanie. Chcemy podjąć pokutę za nasze grzechy i wołać do Nieba o wybaczenie. Chcemy stanąć w obronie życia. Połączmy się w wspólnej modlitwie, całą nadzieję pokładając w Bogu Ojcu Jedynym.
 5. Rok temu w naszej parafii kilkadziesiąt osób poświęciło się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. Chcemy to zawierzenie ponowić oraz zaprosić nowe i  poświęcone osoby do podjęcia przygody życia z Maryją. Rozpoczęcie w naszej parafii  we wtorek 3 listopada po Mszy św. wieczornej. Ulotki z informacjami są rozłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Chcemy się zawierzyć 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. 
 6. Za ofiary, złożone z racji tzw. Wypominek, składamy, wszystkim Wiernym, serdeczne „Bóg zapłać”. Przypominamy, że za wszystkich wiernych zmarłych, polecanych w wypominkach, modlimy się każdego dnia listopada, odmawiając różaniec o godz. 18.30. W ciągu roku zaś, w IV piątek miesiąca sprawujemy za nich Msze święte.
 7. Penitencjaria Apostolska zdecydowała, iż odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych można uzyskać przez OSIEM DOWOLNYCH DNI LISTOPADA. Warunki do wypełnienia to: pobożne nawiedzenie kaplicy lub cmentarza i odmówienie tam „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, Osoby starsze, chore i ci wszyscy, którzy z poważnych powodów nie mogą opuścić domu, będą mogli uzyskać odpust zupełny, jeśli tylko będą się łączyć duchowo z wiernymi, którzy pobożnie nawiedzają miejsca święte oraz jeśli wykluczą wszelkie przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu i mają intencję – kiedy to tylko będzie możliwe – spełnić trzy zwyczajne warunki (spowiedź sakramentalna, Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach Ojca Świętego). 
 8. „Policja prosi o przekazanie apelu do Seniorów, aby nie ulegali przestępcom, którzy wykorzystują w swoich działaniach metody oszustw m.in. na wnuczka, policjanta, syna, córkę itp. Apelujemy do seniorów, by nigdy nie przekazywali pieniędzy obcym”. Więcej informacji w gablocie parafialnej.
 9. Trwa akcja „Pod biało-czerwoną”. Zakłada ona sfinansowanie przez rząd RP zakupu masztu z flagą państwową w każdej z gmin w Polsce. Na swoją gminę można zagłosować za pośrednictwem strony internetowej bialoczerwona.www.gov.pl do 11 listopada. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy gminy bez względu na wiek. Zapraszamy parafian do dołączenia do akcji.
 10. Na bocznych ołtarzach są jeszcze do wzięcia kartki na tzw. Wypominki. Kartki, z wypisanymi imionami zmarłych i dobrowolną ofiarą, składamy w zakrystii. 
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, różańce i książki.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Romana Dyrbę, Antoniego  Tarkę i Marka Leszek. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…