1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Św. oraz  od godz. 18.00, o godz. 17.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych. O 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Dziękujemy za dar serca złożony na tacy czy przelany na konto z przeznaczeniem na renowację naszej świątyni.
 2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszej świątyni są codziennie o godz. 18.15. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałki, środy i piątki.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – św. Aniołów Stróżów.
  – z racji I wtorku miesiąca  – zapraszamy na nabożeństwo uzdrowienia i uwolnienia za przyczyną św. Michała Archanioła wraz z błogosławieństwem lourdzkim po Mszy Św. wieczornej.
  – w środę – św. Franciszka z Asyżu,
  – I czwartek miesiąca  oraz wspomnienie  św. Faustyny Kowalskiej.
  – I piątek miesiąca – Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00 oraz od godz. 18.00. Chorych z naszej parafii z posługą sakramentalną odwiedzimy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
  –  I sobota miesiąca  – wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00 i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. 
 4. Z okazji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej w dniach 7-8 października w wielu miastach Polski organizowane są pokutno-błagalne procesje różańcowe za Polskę. Jako parafia pragniemy się włączyć w tę inicjatywę i w niedzielę 8 października w parafialnej procesji różańcowej wypraszać dla naszej Ojczyzny dary Ducha Świętego i Boże zmiłowanie. Rozpoczęcie pod krzyżem misyjnym przy kościele o godz. 15.00. Zapraszamy parafian, gości i kuracjuszy do wspólnej modlitwy ulicami Cieplic. 
 5. Informujemy, że w naszej parafii odbędą się spotkania przygotowujące dzieci w wieku szkolnym do chrztu świętego, które z różnych racji nie zostały ochrzczone. Podanie z prośbą o udzielenie tego sakramentu należy składać do końca października br. w kancelarii parafialnej. 
 6. Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa odbędzie się w sobotę 7 października. Prosimy chętnych o zgłoszenie w zakrystii swego udziału. Wyjazd o godz. 8.00 z przystanku autobusowego (naprzeciw placu kościelnego). Koszt wyjazdu: 50 zł. Zapisy w zakrystii.
 7. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza, różańce oraz magnesy parafialne. Zachęcamy do nabycia nowej książki pt. „Boska JA. Kobiecy przewodnik po mieście, którym jesteś.” Książka zaprasza w podróż w głąb siebie. Dotyka ważnych tematów i aspektów kobiecej tożsamości. Zakup książki wspiera dzieło ewangelizacji Sióstr Dominikanek. Koszt książki 40 zł.