1. Dzisiaj, Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi i światowy Dzień Modlitw o pokój na świecie. W tym dniu jesteśmy zobowiązani uczestniczyć we Mszy św., które będą celebrowane według porządku niedzielnego. 
  2. W tym tygodniu przypadają: I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca: odwiedziny chorych z posługą sakramentalną zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00 oraz od godz. 18.00; I sobota miesiąca: o godz. 8.00 – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP a po niej nabożeństwo I soboty (różaniec i medytacja). Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane w przyszłą niedzielę na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii. 
  4. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką oraz na Nowy 2020 Rok kalendarz parafialny, który zawiera informacje dot. rożnych wydarzeń w parafii, jest także dobrą pamiątką dla gości i kuracjuszy.
  5. Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – 6 stycznia w poniedziałek. W tym dniu ministranci i lektorzy z naszej parafii będą rozprowadzać przed każdą Mszą św. zestaw – kredę, węgielek i kadzidło. Zebrane ofiary będą przeznaczone na cele Liturgicznej Służby Ołtarza.
    Tego dnia
    ulicami Jeleniej Góry przejdzie Karkonoski Orszak Trzech Króli. Orszak rozpocznie się o godz. 13:00 przy jeleniogórskiej bazylice. Zapraszamy całe rodziny na wspólne jasełka uliczne.

WSZYSTKIM PARAFIANOM, KURACJUSZOM I GOŚCIOM
ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO W NOWYM 2020 ROKU
DUSZPASTERZE PARAFII
PIJARZY I SIOSTRY PREZENTKI

 

Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu (od godz. 16.00)

PONIEDZIAŁEK – 30.12 -Wolności, Kowalska, Nadbrzeżna, Ceglana, Spokojna, Cmentarna

CZWARTEK – 02.01 – Francuska, Mieszka I, Harcerska, Kubusia Puchatka, Kryniczna, Źródlana, Staromiejska, Marysienki Sobieskiej, Cervi, Zamoyskiego, Plac Zdrojowy

PIĄTEK – 03.01 – Jagiellońska, Plac Piastowski